Фарби для друку на упаковці
RUCO
GMG Group є представником німецького виробника фарб для друку A.M.Ramp & Co.GmbH (RUCO). Ми пропонуємо широкий вибір друкарських фарб - фарби для тампо- та флексодруку, а також для трафаретного і оффсетного друку.

  • Фарби для тамподруку Т-200 - це одно або двокомпенентна фарба, призначена для друкарських машин зі швидкістю до 4000 штук/год. Завдяки спеціальній пігментації характеризується щільним покриттям, механічною/хімічною стійкістю та швидким висиханням.
  • Фарби для тарафаретного друку  (розчинні та UV) підходить для друку на найрізноманітніших поверхнях,таких як картон, пластик, метал, кераміка, скло тощо. UV фарби дозволяють зробити відбитки зі швидкістю декількох тисяч штук на годину.
  • Фарба для флексодруку призначена для друку на наклейках, гнучкій упаковці та картонних коробках. В асортименті представлений широкий спектр водорозчинних фарбо та фарб на основі розчинника. 
  • Фарба для оффсетного друку з хорошою стійкістю до дії розчинників і води не містить ITX і силіконів призначена для друку на етикетках та упаковках.