Сталеві лінійки
MARTIN MILLER
Австрійська компанія MARTIN MILLER - це відомий у всьому світі і міжнародно визнаний бренд у післядрукарському та пакувальному виробництві.
Завдяки  пластичності  у поєднанні з високою тиражестійкістю лінійки MARTIN MILLER отримали світове визнання. Висока точність розмірів разом з інноваційними технологіями (унікальною обробкою леза плазмою) дозволяє багатьом виробникам штанцформ у всьому світі довіряти якості MARTIN MILLER.

Протягом більш як 200 років компанія MARTIN MILLER займається обробкою стального загартованого листа. Як ексклюзивний представник виробів цієї компанії в Україні пропонуємо весь спектр лінійок для виготовлення плоских та ротаційних штанцформ.


  • VIKING MM — Тверді та загартовані стальні лінійки з лезом виготовленим протяжкою з дуже доброю пластичністю для будь-яких тиражів.

  • VIKING FLEX HF — Такі самі як VIKING MM, але з підвищеною твердістю леза. Мають прекрасну гнучкість і застосовуються для великих тиражів.

  • VIKING FLEX HP — Мартін Міллер володіє спеціальною технологією обробки леза за допомогою плазми. Ці лінійки мають найвищу твердість леза поєднану з пластичністю тіла. Для дуже великих тиражів. Мають властивість чистого різу.

  • VIKING FLEX HP+ — Лінійки призначені для тяжких матеріалів, таких як металічна фольга, шкіра, армовані матеріали та інші.

  • VIKING Microtop — Ріжучі лінійки з більшою «потужністю». Спеціальна геометрія леза є менш чутливою до високих тисків та забезпечує швидку та точну приладку.