Система автоматичної подачі картону
SUN Automation Group
SUN Automation Group є світовим еталоном в галузі систем безперервної подачі листів. У завдання таких систем входить виконання наступних операцій: підйом і підведення стопи до голівки самонакладу для відділення від неї листів, транспортування їх за допомогою подаючої системи на накладну та вирівнювання по передніх і бічних упорах. Система подачі повинна забезпечити точне положення листів в захопленнях друкарського циліндра.

  • Extend-O-Feed (самонаклад з послідовною подачею)
Такий самонаклад транспортує кожен лист послідовно на накладний стіл. Для цього лист береться за передню кромку декількома присосами і розташовується таким чином, щоб його прийняли тасьми транспортера. Ці елементи підводять лист до передніх і бічних упорів, де він вирівнюється. У самонакладі з послідовною подачею листів наступний лист відділяється присосом тільки тоді, коли попередній повністю покинув стапель самонаклада. Завдяки цьому швидкість транспортування листів самонакладом майже відповідає швидкості друку, а вирівнювання листів не займає багато часу.
  • Exact-O-Feed (самонаклад каскадного типу)
У самонакладі з каскадної подачею пневматична головка відокремлює листи за задню кромку. Наступний лист відділяється від стапеля, коли попередній, наприклад, тільки на одну третину вийшов на накладний стіл. Швидкість каскадного потоку листів в такому випадку складає одну третину швидкості друку, що забезпечує режим точного вирівнювання.